O nas

Firma AMER-AUTO zajmuje się profesjonalnym importem pojazdów z rynku amerykańskiego do krajów europejskich w tym Polski.

Podstawą naszego działania jest uczciwość i rzetelność, zapewniamy Państwu doradztwo i profesjonalną obsługę. Nasze wieloletnie doświadczenie w imporcie aut z USA oraz tysiące sprowadzonych pojazdów to gwarancją pewnego i udanego zakupu.

Sprowadzanie auta zabytkowego z USA jest opłacalne, kiedy współpracujesz z rzetelnym i sprawdzonym dealerem. Importem pojazdów z USA zajmujemy się od 2008r, jesteśmy polską firmą z gronem zadowolonych klientów. Siedziba firmy AMER-AUTO znajduje się na terenie województwa kujawsko-pomorskiego (Grudziądz). Posiadamy również przedstawicielstwa na terenie Polski północnej (Gdynia) oraz centralnej (Warszawa).

Współpracujemy z dilerami wszystkich marek amerykańskich i europejskich. Dla naszych klientów kupujemy pojazdy od osób prywatnych, z salonów dealerskich lub z największych, a zarazem najtańszych domów aukcyjnych w USA. Mamy dostęp do tysięcy ofert aut z terenu całych Stanów Zjednoczonych. Na przestrzeni lat sprowadziliśmy nie tylko „zwykłe” samochody i motocykle, ale także auta zabytkowe z USA, samochody kolekcjonerskie z USA, czy uwielbiane w Europie amerykańskie klasyki z USA . Mamy za sobą setki realizacji nietuzinkowych i bardzo rzadkich klasyków zza oceanu z najwyższej półki.

Firma AMER-AUTO w imieniu klienta załatwia wszystkie czynności związane z importem – doradztwo, zakup, transport, opłaty, dokumenty itp. Korzystając z usług naszej firmy pojazd kupiony za oceanem zostaje dostarczony pod dom z pełną dokumentacja, nie muszą Państwo borykać się ogromem formalności związanych z importem klasyka z USA.

POSTAW NA LIDERA W BRANŻY a przekonasz się że import Twojego wymarzonego klasyka z USA może być czystą przyjemnością, postaw na doświadczenie, wiedzę  i profesjonalizm.

AMER-AUTO Make Your dream real 🙂